Close

O firmie

Firma Omega System to kluczowy na polskim rynku projektant i wykonawca konstrukcji opartych na systemie profili aluminiowych. Od 1991 roku zajmujemy się tworzeniem rozwiązań prezentacyjnych i wystawienniczych, elementów organizacji biur i hal produkcyjnych oraz stacjonarnych i mobilnych elementów oznakowania.

Ponad 25 lat doświadczeń pokazało nam, że najważniejszym aspektem naszej pracy jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby Klientów. To właśnie dzięki temu nasze systemy są maksymalnie elastyczne i dostosowane do konkretnych projektów. Nasi specjaliści pomagają wypracować optymalne rozwiązania, a dział produkcji dba o ich wykonanie z najwyższą precyzją i z najlepszej jakości produktów.

Wśród naszych realizacji znajdują się między innymi lady i trybunki prezentacyjne. Wszystkie konstrukcje są w pełni mobilne, a lekkie aluminiowe profile, na których bazują, umożliwiają sprawny montaż i demontaż oraz rozbudowę o dodatkowe elementy. Oferujemy lady w rozmaitych kształtach i kolorach, istnieje możliwość doposażenia ich w daszki, fryzy, szafki, szyldy itp. Zarówno na ladach, jak i trybunkach może znajdować się autorska grafika, logo firmy i inne elementy, w zależności od potrzeb Klienta.

Nasze rozwiązania bazują na autorskim systemie profili aluminiowych, który gwarantuje trwałość, funkcjonalność i mobilność konstrukcji. Firma Omega System posiada także własny park maszynowy, który umożliwia nam sprawowanie nadzoru nad realizacją zamówienia nie tylko w czasie tworzenia projektu, lecz także jego produkcji – aż do efektu finalnego. Oferujemy także usługi cięcia, grawerowania i frezowania przy wykorzystaniu stali, aluminium lub tworzyw sztucznych.

Jeśli standardowe rozwiązania dostępne na rynku nie spełniają Państwa oczekiwań, zapraszamy do kontaktu z firmą Omega System. Nasi eksperci przygotują dla Państwa indywidualny projekt i zadbają o jego szybką, a przy tym solidną realizację.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!